CANTABILE

zespól na slub

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 8th 2011!

Kilka opinii

(...) jest nam niezmiernie miło, kiedy pary nowożeńców pamiętają o nas i przesyłają nam słowa zadowolenia. My również o was pamiętamy i utrwalamy was na tej stronie. Wytrwajcie przy sobie do samego końca i nie utraćcie tego spojrzenia, któremu przyglądaliśmy się bacznie na waszych zaślubinach (...)

***
Dziękujemy bardzo za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Bardzo się nam podobało, goście byli zachwyceni. Będziemy Was polecać. Marta i Krzysiek (m_arta.g@vp.pl)

***
Chcielibyśmy ogromnie podziękować za zapewnienie nam przecudnej oprawy muzycznej podczas ślubu. Wszyscy goście byli zachwyceni, aż brakuje słów jak bardzo nam się podobało :) dziękuję ślicznie!
Emilia i Krzysztof (emilialamcha@op.pl)

***
Dzięki za uświetnienie tej ważnej chwili, było nam naprawdę miło. Wielu gości stwierdziło, że na taką mszę mogą chodzić codziennie. Jeszcze raz dziękujemy!!! Basia i Filip(basjaa@gmail.com)

***
Dziękujemy za wspaniałe pieśni, za wspólną modlitwę. Było bardzo ładnie. Stanisława i Eugeniusz 50 rocznica (barb04@wp.pl)

***
To był niesamowity czas, dzięki muzyce płynącej z waszych serc i ust, przeżyliśmy najpiękniejsze chwile. Wspaniałe głosy i klimat będziemy długo pamiętać. Katarzyna i Darek (kaska.i@wp.pl)

***
Wspaniale śpiewaliście, wspaniały psalm, dziękujemy za wasze zaangażowanie, za waszą modlitwę. Żałujemy, że nie mogliśmy podziękować osobiście, będziemy was na pewno polecać. Marzena i Marcin (Krosno Odrz.)

***
Rozgrzaliście nasze serca; rodzina Asi byłą zachwycona, cieszę się, że dokonaliśmy takiego wyboru, na komunii św. przeszły mnie ciarki, jak zaśpiewali. Asia i Mariusz(mariuszwa@op.pl)

***
Super zespół, bałam się fałszującego organisty i smutnych pieśni, ale repertuar był naprawdę trafiony, a organista nie fałszował :) Dzięki! Szymon i Magda (Łagów)