CANTABILE

zespól na slub

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 8th 2011!

Nasz repertuar

Ave Maria - przepiękna pieśń opiewająca słowa pozdrowienia Anioła, który jednocześnie sławi owoc łona Maryi. U nas jest to pieśń wykonywana instrumentalnie na fortepian i skrzypce.

Marsz Mendelssohna - piękny utwór wykonywany na uroczystościach ślubnych, bardzo dostojny, bez partii solowych, tradycyjnie wykonywany na organach, godny polecenia.

Marsz Wagnera - popularny temat muzyczny pięknie podkreślający podniosłość chwili. Może być wykonany z towarzyszeniem skrzypiec. Polecany raczej na otwarcie uroczystości.

O Stworzycielu Duchu Przyjdż - bardzo stara i ważna pieśń przywołująca mocy Ducha Świetgo, który swoją obecnością błogosławi małżonkom, w wędrówce przez życie. Duch Św. jest często obrazowany w postaci gołębicy.


Powietrzem moim jest - namaszczona i bardzo modlitewna pieśń adoracyjna, sławiąca Jezusa Chrystusa; pieśń o bardzo delikatnym i dostojnym charakterze.

W cienu twoich rąk - wzruszający utwór, mówiący o ogromnej miłości Boga do człowieka, jak również o tym, że tylko on jest Drogą, Prawdą i Życiem. Piękny utwór na ważną uroczystość.

Części stałe - w repertuarze zespołu są również tradycyjne odpowiedzi organowe i liturgiczne takie jak: Panie zmiłuj się nad nami, Chwałą na wysokości Bogu, Święty Święty, Ojcze nasz, Baranku Boży

Wymienione utwory to tylko wybrane propozycje. Zespół wybierze repertuar na tę szczególną uroczystość, albo państwo przedstawiają własny. Zapraszamy do wysłuchania demo w zakładce media.